Gulfamana flash websites
Image default
Business / Construction and Maintenance

Veiligheidsbewusttest voor drones in Engeland

Wil je met een done gaan vliegen in het Verneigd Koninkrijk. Dan moet je snel zijn, want binnenkort heb je hier nameijk een speciaal veiligheidsbewustbrefet voor nodig!

 

Binnen het VK is er een groot onderzoek uitgevoerd naar de veiligheid van drones en het effect dat ze kunnen hebben op helikopters en vliegtuigen. Zo is er onder meer uit de resultaten gebleken dat je met slechts een aantal drones vaan een paar kilogram een vliegtuig zou kunnen neerhalen.

 

Ook kan je door een helikopterscherm heen vliegen met een drone die meer weegt dan 400 gram.

 

Ben je daarom in het bezit van een drone die meer weegt dan 250 gram, dan kun je daar in de toekomst alleen nog maar mee vliegen als je een test hebt afgerond en hiervoor geslaagd bent.

 

Wees gerust, je kunt de test namelijk naar alle waarschijnlijkheid ook uitvoeren in een app. Dat is nog even een meevaller.

 

Meer info (https://www.drone123.nl/)